KONST / Litografier / Akvatint 14177122
nr 1417 7122
Evald Okas
(1915-2011), Estland
Akvatint, Signerad. Bildmått: 33x64 cm, yttermått inklusive ram: 52x81 cm
Evald Okas, bildkonstnär född 1915, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:31:28
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)